SİTE KULLANIMI

Hukuksal bilgiler verme ve hukuki kaynaklara ulaştırma amaçlı olarak www.alinakademi.com web sitemizin danışma hizmeti vermek gibi bir işlevi bulunmamaktadır.

Sitemizin içeriğini oluşturan yazı, resim ve sair malzemeler hazırlayanların sorumluluğundadır. Bununla birlikte sorumluluk bilgilerin güncelliği ve yorumların doğruluğu konusunda garanti verildiği anlamına gelmemektedir.

Sitemize konulan her türlü yazı, resim ve sair malzemeler kaynak belirtilmeden herhangi bir biçimde kullanılamaz. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, sitemzideki hiçbir malzeme değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz. Ancak, telif haklarının ve diğer mülkiyet belirten duyuruların olduğu gibi bırakılması koşuluyla, birey kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçları için bu siteden kendisine malzeme indirebilir.

Sitemize giren ve çıkan ziyaretçilerin IP numaraları kayıtlanmakta olup, ziyaretçi defteri ve benzeri alanlarda yazı yazan site ziyaretçilerinin bu alanlara koydukları yazı, resim ve sair bilgilerin hukuki, cezai sorumluluğu bu yazı ve resimleri koyanlara aittir. Resmi makamlar yürütülen hukuki ve cezai tatbikat durumları müstesna olmak üzere ziyaretçi bilgileri saklıdır.

T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen, tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karşı, müstehcen, kaba, nefret dolu ya da çok miktarlarda istenmeyen; satışı bireye ait olan veya bireyin aracı olduğu bir "ürünün" reklamının yapılması ve bunlar dışındaki tüm ticari kaygı güden mesajların; din, dil, ırk ayrımına yönelik olarak gönderilmesi ve materyallerin kullanılması; site yöneticilerinin ve kullanıcılarının küçümser davranışlar sergilemeleri kabul edilemez.

Sitemiz yöneticileri kurallara uymayan mesajları değiştirme ve silme hakkına sahiptirler.

Sitemizin kullanımı esnasında üçüncü şahıslardan kaynaklanan zararlardan sitemiz sorumlu değildir. Sitemizin virüslerden veya başka zararlı unsurlardan arınmış olduğu garantisi bulunmamaktadır. Sitemiz, bilgilerin kullanımı ya da kullanım sonuçları konusunda, doğruluk, kesinlik, zamanında olmalık, güvenilirlik ya da başka açılardan hiçbir garanti vermez.

Sitemiz içeriğindeki linkler ile ulaşılan web sayfalarından bilgisayarınıza gelen zararlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Sitemiz kurallarının güncellenme veya yenilerinin eklenmesi hakkı sitemiz yöneticilerine aittir.

www.alinakademi.com sitemiz yararlanıcıları, bütün bu kuralları ve bundan sonra yapılabilecek değişiklikleri okuyup, kabul etmiş sayılır.